Peeling złożony a AHA-BHA-AKA

Produkty wykorzystywane w zabiegu złuszczania charakteryzującą się wysoką skutecznością i aktywnością dermatologiczną. Są to produkty najwyższej jakości, w których połączenie specyficznych substancji aktywnych, biopeptydów i różnych kwasów organicznych umożliwia skuteczne rozwiązywanie wszystkich problemów dotyczących niedoskonałości skóry.

Peeling glikolowy o stężeniu 25 i 35 to profesjonalne preparaty do peelingu, które zawierają doskonale zrównoważoną kompozycję kwasów AHA: kwas glikolowy, migdałowy, winowy, AKA: kwas pirogronowy oraz kwas fitynowy, będący silnym antyoksydantem i chelatorem metali ciężkich. Synergiczne działanie wszystkich składników znacznie przewyższa działanie pojedynczych substancji. Odpowiednia biostymulacja skóry aktywuje syntezę nowych substancji tworzących ME takich jak kolageny, elastyny oraz GAG, wspomagając odbudowę skóry oraz zwiększając jej sprężystość i elastyczność.

Główne zadanie tych produktów to min. zapobieganie i przeciwdziałanie oznakom biologicznego starzenia i fotostarzenia się skóry oraz pomoc w odzyskaniu jędrnej, gładkiej i nawilżonej skóry. pH: 1,5.

Wskazania