„Piękno niejedno ma imię, a dróg do jego osiągnięcia jest wiele.”

Sonia Gleich

Szanowni Państwo…


Witam serdecznie na stronie mojego gabinetu. Nazywam się Sonia Gleich.

Jestem mgr odnowy biologicznej, dyplomowanym kosmetologiem, specjalistą do spraw podologii, a także fizjoterapeutą. Temat zdrowia, urody oraz profilaktyki w tym zakresie od wielu lat jest moją wielką pasją. Efektem tej pasji jest mój gabinet Studio „Paris Cosmetology”, który powstał właśnie z myślą o pacjentach (klientach) borykających się z licznymi problemami zdrowotnymi aby mogli ponownie cieszyć się pełnią życia.

Moje wieloletnie doświadczenie oraz holistyczne podejście do każdego klienta wynika z wewnętrznych przekonań i sprawia, że czas spędzony w gabinecie jest miłym odpoczynkiem i odprężeniem dla ciała i duszy, a klienci wracają z przyjemnością.

W ofercie mojego Studia znajdą Państwo usługi z branży medycznej i kosmetycznej, m.in.: kosmetologii, medycyny estetycznej, podologii oraz fizjoterapii. Wszystkie zabiegi są dobierane do indywidualnych potrzeb klienta/pacjenta i przeprowadzane z zachowaniem wszelkich standardów oraz z najwyższą starannością.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestniczę w licznych szkoleniach oraz kongresach i konferencjach. Należę do Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kosmetologii „Przyjazna Kosmetyka” oraz Polskiego Towarzystwa Podologicznego.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mojego gabinetu.


mgr Sonia Gleich
Dyplomowany Kosmetolog
specjalista Podolog
oraz Fizjoterapeuta

Współpraca

dr Ewa Kaczorowska

Ewa Kaczorowska

Pani doktor studia medyczne ukończyła na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w 1985 r. W 1990 r. uzyskała specjalizację I st., a w 1994 r. II st. z zakresu dermatologii i wenerologii. Od początku pracy zawodowej związana z Oddziałem Dermatologicznym w Chorzowie, którego jest Ordynatorem od 10 lat. Od 30 lat pracuje także w lecznictwie ambulatoryjnym.


mgr Łukasz Gleich

Łukasz Gleich

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Wychowanie Fizyczne 2015. Pasjonat sportów wodnych, ratownik WOPR, Trener II klasy pływania oraz sędzia okręgowy kl. II pływania. Pracuje jako ratownik oraz prowadzi naukę pływania dla dzieci i dorosłych — zarówno w fazie początkowej jak również w dalszych etapach- doskonalenie techniki, trening specjalistyczny.


Specjalizacja oraz prowadzone zajęcia:


Na co dzień Pan Łukasz zajmuje się układaniem treningów osobistych dla naszych Klientów — zajęcia odbywają się na wybranej przez klienta siłowni, bądź w domu klienta.

„Trening personalny pozwala nie tylko na indywidualny dobór programu treningowego, ale i opiekę dietetyczną. Trener osobisty mobilizuje do działania i udowadnia, że wysiłek fizyczny to skuteczny sposób na osiągnięcie upragnionej sylwetki, ale przede wszystkim potężny zastrzyk pozytywnej energii. Sport to nie tylko siłownia, moda, ale i styl życia. Uważam, że trening osobisty jest dodatkową motywacją do działania.”

Aneta Żurek

Pani Aneta Żurek z zawodu kosmetolog, posiada wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej. Na co dzień prowadzi własne Studio Kosmetyczne, w którym wykonuje min. stylizację paznokci oraz makijaż permanentny. Tytuł linergistki uzyskała w 2006roku kończąc profesjonalne szkolenia prowadzone przez Mistrzynie w dziedzinie makijażu permanentnego w Centrum Kosmetycznym Grieger Cosmetics Group. Jej profesjonalizm, dokładność oraz traktowanie każdego Pacjenta indywidualnie jest doceniany przez naszych Klientów.

W swojej pracy wykorzystuje najnowszą technologię i mikrotechnikę oraz opatentowane urządzenia na miarę XXI wieku niemieckiej firmy Goldeneye.


Pracujemy wyłącznie na atestowanych, hipoalergicznych pigmentach.