MIKROIGŁOWA MEZOTERAPIA FRAKCYJNA – NOWOŚĆ!!!
WYPEŁNIENIE ZMARSZCZEK – LIFTING BEZ SKALPELA

Mikroigłowa mezoterapia frakcyjna to innowacyjna, a jednocześnie najbardziej efektywna technologia stosowana we współczesnej kosmetyce estetycznej. To właśnie dzięki swojej niezwykłej efektywności, zabieg ten jest doskonałą alternatywą dla terapii laserowych oraz innych propozycji z zakresu medycyny estetycznej takich jak choćby IPL czy Fraxel.

Mikroigłowa mezoterapia frakcyjna jest zabiegiem polegającym na mikronakłuwaniu skóry z jednoczesnym wprowadzeniem przez powstałe mini kanaliki składników aktywnych zawartych w specjalnie skomponowanych koktajlach. Mikroigły dodatkowo naturalnie stymulują kolagen i elastynę.

Zastosowanie podczas zabiegu technologii frakcyjnej sprawia, że koncentraty działają bardziej efektywnie niż te aplikowane w tradycyjny sposób. W rezultacie zabiegu następuje maksymalna absorpcja substancji aktywnych zawartych w dobranych przez kosmetologa preparatach i ich rozprzestrzenienie w skórze właściwej oraz silne pobudzenie tkanek do odnowy i regeneracji. W efekcie skóra zostaje pobudzona, optymalnie nawilżona i odżywiona. Zmarszczki i bruzdy ulegają znacznej redukcji, dzięki czemu stają się mniej widoczne, a skóra znacznie zyskuje na jędrności.

W naszym gabinecie wykonywany jest również zabieg mikroigłowej mezoterapii frakcyjnej na obszarze skóry głowy. Wskazaniami do wykonania takiego zabiegu jest: łysienie, przerzedzenia włosów, wypadanie sezonowe włosów, włosy cienkie, łojotokowe zapalenie skóry głowy. Zabieg poprawia kondycję włosów i skóry głowy, zatrzymuje proces wypadania włosów, oraz stymuluje wzrost utraconych włosów poprzez pobudzanie cebulek włosowych.

Zabieg mikroigłowej mezoterapii frakcyjnej jest w 100% bezpieczny i sterylny. Każda z klientek/ów otrzymuje własny moduł zabiegowy z mikroigłami, wykonany ze specjalnego tworzywa eliminującego ryzyko występowania reakcji alergicznych (alternatywa szczególnie dla osób uczulonych na metale).

Działanie mikroigłowej mezoterapii frakcyjnej

Efekty po zabiegu (twarz i ciało)

Efekty po zabiegu (skóra głowy)

Przeciwwskazania do zabiegu