Niezwykły indonezyjski masaż wykonywany przy użyciu stempli wypełnionych aromatycznymi ziołami, owocami i przyprawami.

Stemple podgrzewa się aby uwolnić zawarte w ziołach olejki eteryczne, a następnie masuje się nimi całe ciało. W miarę jak stają się coraz chłodniejsze rośnie intensywność masażu, co powoduje, że uwalniają się i wchłaniają w rozgrzaną skórę zawarte w roślinach substancje czynne. Olejki eteryczne nasycają powietrze swoim zapachem co daje wspaniałe wrażenie.

Masaż ten ma na celu przewrócenie harmonii organizmu - odblokowuje napięcie mięśni, pozytywnie oddziałuje na krążenie krwi i limfy, wzmacnia układ odpornościowy organizmu, a także rozluźnia i poprawia sprawność ruchową. Jednocześnie zapewnia głęboki relaks, który wywołuje w organizmie wiele pozytywnych zmian prowadzących do przywrócenia równowagi i harmonii. Skóra, po zabiegu jest odpowiednio nawilżona i natłuszczona, odzyskuje właściwą jędrność i zdrowy kolor.

Masaż stemplami poprzez opracowanie punktów spustowych uśmierza ból, napięcie mięśni, usuwa toksyny i pobudza organizm do regeneracji i odbudowy komórkowej. Polecany jest osobom zestresowanym, żyjącym w ciągłym napięciu, i przemęczonym.


Doskonały prezent dla bliskiej osoby!

Czas zabiegu: 60/90 minut. Przybliżony koszt zabiegu: 150-180 zł.