Relaksujący orientalny masaż świecą to masaż, który obezwładnia zmysły niepowtarzalnym, aromatycznym zapachem  i zniewala ciało ciepłem i jedwabistym dotykiem… Przywraca skórze blask, pobudza zmysły i doskonale pielęgnuje skórę, pozostawiając ją  jedwabiście gładką i wspaniale nawilżoną.

Rytuał ten jest wyjątkowo zmysłową ceremonią wykonywaną ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych składników, m.in. masła Shea (zawiera NNKT, witaminę A i E), masła sojowego, oleju jojoba oraz wosku pszczelego. Całość została wzbogacona  olejkami zapachowymi lub eterycznymi, co czyni masaż wyjątkową ucztą dla zmysłów…

Przed masażem świeca jest podgrzewana i aplikowana bezpośrednio na skórę przy temperaturze ok. 40 stopni - co zwiększa działanie terapeutyczne masażu i doznania w trakcie zabiegu. Unikatowa formuła olejków (sojowy,arganowy,) ze świecy pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką.  Masaż świecą dzięki relaksującemu ciepłu, wyjątkowej konsystencji oraz obezwładniającemu aromacie pobudza zmysły i gwarantuje niepowtarzalne doznania.


Doskonały prezent dla ukochanej osoby!

Czas zabiegu: 60 minut. Przybliżony koszt zabiegu: 150 zł.