Masaż bańką chińską to jedna z najskuteczniejszych metod w walce z cellulitem!

Dzięki swoim właściwościom leczniczym uelastycznia i wygładza skórę, pobudzając krążenie krwi i pomagając pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W pewnym stopniu jest to rodzaj terapii podciśnieniowej. Stosowane bańki chińskie powodują zasysanie skóry do środka, wytwarzając niewielkie podciśnienie.Siłę masażu można regulować zwiększając lub zmniejszając zasysanie fałdu skóry.

Masaż ten jest wykorzystywany głównie przy kuracji antycellulitowej i modelowaniu sylwetki. Silnie pobudza krążenie krwi i limfy, pomaga pozbyć się toksyn z organizmu, reguluje przemianę materii, wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej.

Podczas wykonywania zabiegu, intensywnie masuje się tkankę podskórną ud, pośladków oraz brzucha. Jest to bardzo mocny masaż, ale jego efekty są widoczne już po kilku zabiegach. Przyśpiesza on bowiem krążenie krwi i przemianę materii skutecznie przyczyniając się do redukcji tkanki tłuszczowej. Cellulit po kilku zabiegach staje się wyraźnie mniejszy.

Przeciwwskazania do wykonania masażu bańką

Zalecana terapia

Masaż bańkami chińskimi wykonuje się co 2-3 dni, nie należy wykonywać go codziennie.  Zaleca się do 10 zabiegów w jednym ciągu, następnie 7 dni przerwy i ponowne terapia. Najlepsze rezultaty widoczne są po 20-tu zabiegach (zależy to również od stanu skóry i stopnia zaawansowania cellulitu).

Czas zabiegu: 20/40/60 minut. Przybliżony koszt masażu: 40-100 zł.