Do podstawowej pielęgnacji twarzy w naszym Studio należą:

Henna brwi i rzęs

Kształt brwi jest bardzo ważny w stylizacji twarzy, dzięki odpowiedniemu wyregulowaniu i zabarwieniu można zachować naturalność, a jednocześnie sprawić, aby brwi idealnie harmonizowały z włosami oraz rysami twarzy, podkreślały wielkość oczu i nadawały piękno spojrzeniu.

Koloryzacja nadaje wyrazistość spojrzenia, a malowanie maskarą staje się przeważnie zbędne, jeśli jednak malujesz rzęsy, henna przyciemnia włoski u nasady, co sprawia, ze pomalowane tuszem są jeszcze ładniejsze. Rzęsy nie wymagają częstszego farbowania, niż jeden raz w miesiącu.

Przebieg zabiegu

Zabieg ten polega na odpowiednim doborze barwnika do kształtu twarzy i typu urody w celu wyeksponowania i nadaniu jej charakteru. Po przygotowaniu obszaru zabiegowego następuje nałożenie barwnika na rzęsy(jeżeli klientka ma takie życzenie)następnie nakładany jest barwnik na brwi. Po chwili zmywamy barwnik i wykonujemy regulację brwi.

Przeciwwskazania

Wskazania

Depilacja ciepłym woskiem – twarz i wąsik

Wąsy są akceptowalne jedynie na męskiej twarzy. U kobiet meszek nad górną wargą może być zmorą spędzającą sen z powiek. Jeśli na Waszej twarzy zagościły niechciane włoski zapraszam na depilację całej twarzy, którą wykonuję tylko woskiem twardym, ponieważ jest skuteczny i nie podrażnia skóry.

W naszym Studio wykonywana jest depilacja całej twarzy, wąsa oraz mogą być w ten sposób regulowane również brwi.