Dążenia do zachowania urody i młodości zaowocowały powstaniem nowej dziedziny nauki – kosmetologii.

Kosmetologia jest obecnie jedną z najpopularniejszych i najdynamiczniej rozwijających się dziedzin dermatologii. To również jedna z najszerszych jej dziedzin. Szczególną uwagę kosmetologia poświęca leczeniu i pielęgnacji skóry twarzy ,ciała, włosów oraz paznokci.

Ponadto współczesna kosmetologia zajmuje się profilaktyką mającą na celu opóźnienie zewnętrznych oznak starzenia, zapobieganie powstawaniu defektów skórnych oraz zachowanie jak najdłużej sprawności życiowej. Pielęgnacyjne zabiegi kosmetyczne, między innymi o działaniu rewitalizującym, regenerującym czy liftingującym, mają na celu utrzymanie elastyczności skóry i mięśni czy zapobieganie powstawaniu bruzd i zmarszczek.

W ramach kosmetologii upiększającej w naszym Studio wykonywane są min. zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, manicure i pedicure kosmetyczny, makijaż okolicznościowy i trwały, depilacja całego ciała, czy henna brwi i rzęs.

Należy zwrócić uwagę, iż kosmetolog nie zajmuje się tylko upiększaniem, ale także niwelowaniem zmian oraz ochroną skóry. Posiadając szeroką wiedzę jest w stanie powiązać procesy zachodzące w organizmie i postawić właściwą diagnozę.

Naszym celem jest pielęgnowanie urody oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów dermatologicznych i kosmetycznych naszych Klientek i Klientów. Chcemy otoczyć Państwa jak najlepszą opieką i oferować usługi medyczno-kosmetyczne na najwyższym poziomie. W swojej ofercie posiadamy sprawdzone rozwiązania, kładąc szczególny nacisk na bezpieczeństwo przeprowadzanych usług.